Keby sme vám teraz povedali, že si nejaké malé, 18 mesačné dieťa obľúbilo iPad pravdepodobne by ste tomu nevenovali až takú veľkú pozornosť a čudovali by ste sa prečo píšeme o tak bežnej veci. Určite by sme o totiž tom nepísali, keby toto dieťa nebolo synom korunného princa Williama a Kate. Pozrite si, vďaka čomu v Cupertine získali neskutočnú reklamu, ktorú by nedokázali vytvoriť ani oni sami. Veď spokojnosť zákazníka je prvoradá nie? 

„iPad skrátka George miluje“

Pred pár dňami pár William a Kate navštívili východné pobrežie USA, kde samozrejme nechýbala ani návšteva technologickej prehliadky, ktorá sa konala priamo v Empire State Building. Počas tejto prehliadky princ William vyslovil vetu, ktorá okamžite zaplnila americké ale aj zahraničné média a vytvorila neskutočne vydarenú reklamu pre Jablkovú spoločnosť tesne pred Vianocami, počas ktorých bývajú predaje jednotlivých zariadení najsilnejšie! Počas rozhovoru s kurátorom Ayahom Bdeirom prezradil, že jeho syn doslova miluje technologické vynálezy a najradšej zo všetkého má iPad. „iPad skrátka George miluje“. Okrem toho dodal, že George dostane svoj vlastný iPad už na Vianoce. Čo poviete, môže mať Apple lepšiu reklamu ako tú od britského páru? 🙂

- Reklama -
George skrátka miluje iPad - svetapple.skGeorge skrátka miluje iPad - svetapple.sk
„iPad skrátka George miluje“  – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.