Každý rok začínajú vianočné výpredaje relatívne skoro, aby nalákali kupujúcich, ktorí si potrebujú vyplniť nákupné zoznamy darčekov pre svojich blízkych. Tohtoročné výpredaje nie sú iné. A ak ste nenakupovali počas čierneho piatku alebo kybernetického pondelka, všetko ešte môžete zachrániť vďaka Keysworlds Merry Christmas Sale.

Veď aký je najlepší darček pre ľudí, ktorí cez pandémiu COVID-19 pracujú alebo študujú zo svojich domovov? No predsa plnohodnotná licencia na balík Microsoft Office, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie platformy určené na dosiahnutie čo najväčšej produktivity. Či už ide o správu elektronickej pošty v programe Outlook, alebo vytváranie analytických tabuliek v programe Excel, balík Office uľahčuje prácu na počítači miliónom ľuďom po celom svete a preto je tak úspešný.

So spoločnosťou Keysworlds.com, distribútorom a predajcom produktov od spoločnosti Microsoft, si na kancelárske balíky Microsoft Office 2019 a Microsoft Office 2021, ako aj na plnohodnotné licencie Windows 10 a Windows 11, môžete špeciálne na Vianoce uplatniť zľavy až do výšky 58 %. Ceny sa pri tom pohybujú od 7 € do 34,99 €. Za túto čiastku budete môcť využívať všetky dôležité programy, ako sú Word, Excel či Powerpoint a ďalšie.

Top ponuka číslo 1: až 90% zľava na MS Office 2021 a Windows 11

Office 2021 – najnovšia verzia ikonického balíka kancelárskeho softvéru od spoločnosti Microsoft je už na svete. Bežná cena v obchode štartuje na cca 345 €. Teraz vo vianočnom výpredaji od spoločnosti Keysworlds ho však môžete získať len za 34,99 € s 90 % zľavou. Viac informácii nájdete na nasledovnom linku – Microsoft Office 2021 Professional Plus (nie je potrebné používať kupón).

Balík Office 2021 prišiel v rovnaký deň ako nový operačný systém Windows 11 a dodržiava rovnaký cenový formát ako predchádzajúca edícia. Zákazník zaň teda v obchode zaplatí cca 175 €. Vo vianočnom výpredaji od spoločnosti Keysworlds ho však môžete získať len za 16,89 € a to tiež s 90 % zľavou. Viac informácii nájdete na nasledovnom linku – Windows 11 Professional (nie je potrebné používať kupón).

Top ponuka číslo 2: Skvelé nástroje pre prácu na diaľku – Office 2019 a Windows 10

Základná verzia operačného systému Windows 10 stojí v obchodoch cca 125 € a Windows 10 Pro potom začína na sume cca 175 €. Na stránke keysworlds.com ho však môžete získať už teraz za 7,09 €, pričom opäť nepotrebujete žiaden zľavový kupón:

Ak ste jeden z tých používateľov, ktorý musí v posledných mesiacoch pracovať z domu a potrebujete si zachovať vysokú úroveň efektivity, Office 2019 a Office 2016 budú tiež vynikajúcou voľbou. Teraz ich môžete získať za najlacnejšiu cenu vôbec (kupón nie je potrebný).

Ďalšie zaujímavé ponuky:

Balíky Windws a Office s 58 % zľavou s použitím kupónu Ebf58

1. Balíček Office 2021

Na Keysworlds.com môžete získať balík office 2021 a Windows 11 oveľa lacnejšie, ak použijete zľavový kód: Ebf58. Automaticky sa vám tak aktivuje až 58 % zľava, ktorá je na jednotlivé produkty opisovaná nižšie.

2. Balíček Office 2019

Oficiálna cena balíka Office 2019 je cca 389 € za verziu Professional. Na stránke Keysworlds.com ale môžete získať balík Office 2019 spolu s operačným systémom Windows 10/11 za oveľa nižšiu cenu, pohybujúcu sa na úrovni 29,40 – 37,8 €. Stačí keď si uplatníte kód: Ebf58.

3. Balíček Office 2016

Oficiálna cena licencie pre balíček Office 2016 Professional Plus je v obchode Microsoft Store v súčasnosti cca 350 €. Úplne to isté však môžete získať na Keysworlds.com, kde za veľmi výhodnú čiastku dostanete aj Windows 10 ako bonus. Nárok na 58 % zľavu budete mať po zadaní kódu: Ebf58.

58% zľava pre sériu MS Office Series (Kupón: Ebf58 )

Máte okrem nového počítača aj softvér pre „domácu kanceláriu“, online štúdium a prácu na diaľku? Spoločnosť Keysworlds poskytuje dôležité ponuky licencií pre Office, ktoré sú ideálne na to, aby ste ušetrili veľa peňazí nákupom legálnych verzií softvéru. Uplatnením kódu Ebf58 (s 58% zľavou) získate Office 2021 Office 2019 alebo Office 2016 za menej ako 30 eur.

58% zľava na ďalšie produkty (Kupón:Ebf58)

Vďaka výrazným zľavám na originálne a celosvetovo platné licencie pre Windows 10 Pro a Windows 10 Enterprise LTSC môžu počítačoví nadšenci a firmy ušetriť na softvéri a zároveň maximalizovať svoje investície do rýchlejšieho hardvéru a lepšieho zabezpečenia. Kupón s kódom Ebf58 platí aj pre mnoho ďalších produktov, ktoré nájdete v zozname nižšie:

Kto sme?

Keysworlds.com je celosvetovo známa internetová stránka, ktorá predáva originálne hry a licenčné softvérové kľúče klientom zo všetkých kútov sveta. Poskytujeme 24×7 podporu spolu so skvelými ponukami na celý náš sortiment. Pri nákupe od spoločnosti Keysworlds.com si môžete byť istí, že máte dočinenia s dôveryhodnou značkou, ktorá predáva iba originálne softvérové produkty.

V Keysworlds môžete očakávať tie najlepšie služby! Krátko po objednaní dostanete e-mail s kľúčmi k produktom bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní – čo vám zaručuje najrýchlejšie dodanie! Okrem toho spoločnosť Keysworlds garantuje, že všetky licencie sú platné, čím vás chráni pred ďalšími nákladmi a problémami.

Máte otázky? Potrebujete pomoc?

Kontaktujte nás kedykoľvek pred alebo po objednaní tovaru. Nájdete nás na adrese support@keysworlds.com a náš tím zákazníckej podpory sa čo najrýchlejšie postará o vašu požiadavku. Šťastné nakupovanie!

Vytvorené v spolupráci so spoločnosťou Keysworlds. Ďakujeme za podporu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.