Sviňa je dostupná na Netflixe

Sviňa sa dostala do kín ešte začiatkom februára 2020 a okamžite prevalcovala všetky slovenské filmové hity ako Trhlina, Čiara či Únos. Počas prvých piatich týždňov premietania sa na ňu prišlo pozrieť takmer 400 000 divákov. Po novom si Sviňu môžete pozrieť aj na Netflixe, kde sa umiestnila v TOP 10 na Slovensku.

Ak máš moc, môžeš všetko. Nádejný politik sa dostane na post predsedu vlády a začne manipulovať s ľuďmi, ako so šachovými figúrkami. Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami zobrazuje krajinu, ktorú ovládajú skorumpovaní politici, zločinci a mafiáni s prepojením na políciu či súdy.

Pokiaľ ste toto dielo zatiaľ nevideli, alebo si ho chcete pozrieť ešte raz, teraz máte perfektnú príležitosť. Na platforme Google získalo hodnotenie 89% a na ČSFD 63%.

V bohatom hereckom obsadení nájdete mená ako: Jozef Vajda, Marko Igonda, Dano Heriban, Gabriela Marcinková, Diana Mórová, Braňo Bystriansky. Tak čo videli ste Sviňu? Ako na vás tento film pôsobil? Napíšte nám do komentára!

Prečítajte si tiež  iPhone SE2 možno v roku 2020. Zariadenie, po ktorom ľudia túžia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsme
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.