Prešiel iba jeden týždeň odkedy začal Apple hľadať nových pracovníkov pre maloobchodnú predajňu v Spojených Arabských emirátoch. Dnes sa začínajú potvrdzovať všetky špekulácie o tom, že v Dubaji pribudne najväčší Apple Store vôbec!

Prvý na Blízkom východe

Apple súčasne nedisponuje ani jedným svojim Apple Storom na Blízkom východe. Práve to by sa malo už čoskoro zmeniť a pravdepodobne by mal byť nový dubajský Apple Store aj najväčším vôbec. Túto správu potvrdzuje miestny spravodajský denník, ktorý tvrdí, že jablkový obchod má byť umiestnený v obchodnom centre Mall of the Empires. V ňom by mal byť umiestnený na mieste súčasných kín, ktoré majú byť zrušené.

apple-store-new-graphics-2-e1404226974701
Apple v súčasnosti na Blízkom východe nedisponuje žiadnym obchodom Apple Store – svetapple.sk

Už budúci rok

Podľa všetkých informácií má byť nový dubajský Apple Store otvorený niekedy v prvom štvrťroku budúceho roka. Nasvedčuje tomu najmä rozpis ponúk, ktoré boli zatiaľ Apple doručené.

Mall of the Empires

Nákupné stredisko Mall of the Empires bolo otvorené ešte v roku 2005 a v súčasnosti sa v ňom nachádza okolo 700 rôznych obchodov. Najmä preto by malo byť toto  nákupné stredisko doslova ideálnym miestom pre prvý a zároveň najväčší Apple Store vôbec. Apple sa totiž snaži svoje výrobky dostať aj na Blízky východ, kde do súčasnosti nefiguroval a Dubaj sa zdá byť pre jeho nový štart najideálnejší.

b_id_421716_apple_store
Nový Apple Store by mal nahradiť komplex kín, ktorý sa v súčasnosti v nákupnom stredisku nachádza – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.