Najviac spokojnosti pripadá na Apple Watch. Porazili iPhone (2007) aj iPad (2010)

0

Hodinky Apple Watch sú tak trochu kontroverzným produktom. Oni sú síce super, v skutočnosti však fungujú len ako druhý displej iPhonu a tým sa z nich stáva tak trochu zbytočný produkt. Predaje vraj stále klesajú, čomu nasvedčujú rôzne analytické odhady a vyzerá to tak, že používatelia začínajú čakať skôr na Apple Watch 2. generácie. Majitelia súčasnej generácie sú so svojim produktom spokojní viac ako boli používatelia s prvým iPhonom či iPadom!

Spokojnosť!

Applu sa podarilo presne to, o čo sa posledné roky v laboratóriách, kde vyvíjal svoje inteligentné hodinky snažilo. Vyrobilo nádherný produkt so skvelými funkciami, ktorý používatelia milujú. Ono toho až tak veľa nového neponúka a Apple Watch slúžia viacmenej ako druhý displej iPhonu ale za to prinášajú praktickú stránku veci, ktorú smartfón neponúka. Je to naozaj kontroverzný produkt, ktorý nie je pre každého, ale ten, kto si Apple Watch už kúpil, pravdepodobne neľutuje to, za čo vyhodil svoje peniaze. Dokazuje to aj 800 respondentov, ktorí tvrdia, že Apple Watch sú naozaj fantastický produkt.

Približne 97% z nich označilo, že s Apple Watch sú maximálne spokojní. 2% potom označili spokojnosť s novými hodinkami „tak napoly“ a len 1% nie je s novým produktom spokojné. Je to naozaj dobrý výsledok vzhľadom na to, že s iPhonom prvej generácie bolo spokojných 92% používateľov a s iPadom prvej generácie 91% používateľov. Na záver by sme asi len dodali, že sa pri kúpe Apple Watch skútočne netreba obávať nespokojnosti. Je viac ako pravdepodobné, že sa ti zapáčia!

Apple Watch spokojnosť - svetapple.sk

Apple Watch spokojnosť – svetapple.sk

Apple Watch - Svetapple.sk

Apple Watch – Svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk