Apple je spoločnosť, ktorá sa snaží ceny vo svojom internetovom obchode regulovať čo najmenej a zmeny nastávajú len vo veľmi výnimočných prípadoch a práve preto nie sú tak časté. Niekedy to však musí prísť a najmä v situáciách ako je táto, kedy sa hodnota eura voči doláru rapídne zmenila.

Nové ceny

Celosvetové weby hlásia pre Európanov zlú správu! Nakupujte kým sa dá, Jablková spoločnosť počas noci rozoslala vývojárom, ktorí používajú službu iTunes Connet e-maily, v ktorých oznámial, že k navýšeniu cien dôjde postupne počas 36 hodín. Ceny by tak mali reagovať ma nový kurz doláru a eura a ich cieľom je tento kurz len dorovnať. Podľa všetkého sa nemusíme obávať nijakého zásadného zdraženia, ktoré by sa ukázalo aj v našich peňaženkách. Malo by ísť o ceny, posunuté o pár centov vyššie ako tie, ktoré sú nastavené teraz. Zdraženie sa bude týkať všetkých EU zemí ale aj Nórska či Kanady. Pokiaľ žijete na Islande, tak pre vás mame dobrú správu, kedže ceny budú nižšie. Apple udáva, že v Rusku dôjde k doslovnej zmene cien!
Samozrejme, že akonáhle sa objavia nové ceny, budeme vás  informovať  o tom, čo a ako zdraželo, zatiaľ presne nevieme, o koľko budú aplikácie drahšie.

- Reklama -
Apple iPhone 5 - svetapple.sk
Apple iPhone 5 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.