Operačný systém iOS je každý rokom otvorenejší. Ešte verzia s označením „11“ (2017) prišla s možnosťou nahrávania obrazovky. Do tej doby na to používatelia potrebovali Jailbreak. Ako túto funkciu aktivovať a aké máme pri nej možnosti sa dočítate v tomto článku.

Nahrávanie obrazovky na iPhone/iPad

Ešte pred tým, ako sa naučíme funkciu používať, mali by sme si povedať, na čo môže slúžiť. Nahrávanie obrazovky môžete využívať viacerými spôsobmi. Ak chcete niekomu ukázať určitú funkciu alebo spôsob ako ju aktivovať, no nechce sa vám to komplikovane vysvetľovať prostredníctvom správ alebo telefonátu, je to doslova ideálne… Tak isto však funkciu môžete tak isto využívať ako živé vysielanie prostredníctvom niektorých komunikačných appiek.

Pokiaľ máte hovor a potrebujete niečo cez váš iPhone/iPad prezentovať, stačí vám niekoľko rýchlych kliknutí cez ovládacie centrum. Funkciu by mal poznať a ovládať každý používateľ iPhonu, pretože je jednoducho dobrá a už

Prečítajte si tiež  Apple vydalo novú beta verziu macOS Monterey pre vývojárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.