Apple nedávno vydalo nový operačný systém s názvom iOS 9.0. Väčšina ľudí bola zvedavá, preto si ho aktualizovala. V prípade, že si tak urobil aj ty, ale teraz niesi spokojný, nezúfaj. Máme pre teba návod, vďaka ktorému sa budeš môcť vrátiť späť na iOS 8.4.1. Stačí, keď sa budeš riadiť naším návodom. 

Upozornenie

Na začiatok článku by sme ťa chceli varovať, že všetko čo urobíš, budeš robiť na vlastnú zodpovednosť a vlastné riziko. Za prípadné vzniknuté škody stránka www.svetapple.sk nezodpovedá. Taktiež ťa musíme upozorniť, že tu je možná strata dát, preto ti radíme telefón si najskôr zálohovať.

- Reklama -

Návod

  1. Z →tejto← webovej stránky si stiahni IPSW súbor pre tvoje zariadenie
  2. Pripoj svoje zariadenie k počítaču
  3. Otvor iTunes a čakaj kým sa ti súbor úplne stiahne.
  4. Po stiahnutí celého súboru klikni hore na zariadenie a podrž ALT (na Windows SHIFT) a pri stlačenom tlačidle klikni na Obnoviť iPhone
  5. V súboroch vyhľadaj stiahnutý súbor  iOS 8.4.1, označ ho a daj Otvoriť
  6. Preklikaj sa inštrukciami na obrazovke a potom začne inštalácia iOS 8.4.1
  7. Hotovo ! 🙂

Časové obmedzenie

Tento návod platí len ak nemáš najnovšiu verziu iTunes 12.3. Apple v tejto verzií zablokovalo túto možnosť, preto ak chceš naspäť iOS 8.4.1 musíš mať staršiu verziu.

- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here