Dnes sa začal predávať úplne nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus a ľudia po celom svete museli postávať v niekoľkohodinových frontách. Tieto fronty obvykle človeka naozaj hnevajú, ale v prípade, že tí ľudia čakajú na nový iPhone, tak takéto “ľudské kolóny” vyslovene vyhľadávajú. Nie všetkým to však musí byť príjemné a práve preto istá Lucy z Austrálie využila na obrovskú frontu robota s reproduktorom a iPadom.

“Lucy”

Počas dnešného dňa začínajú používatelia po celom svete dostávať svoje nové iPhony. Apple má počas týchto dní rekordné tržby. Každý chce mať predsa nový iPhone a aj kvôli tomu sa na miestach predaja tvoria neuveriteľne dlhé a nepríjemné rady. To však budúcim majiteľom vôbec nevadí. Podľa nich je čakanie na nový iPhone jednoducho kultúrnym zážitkom a veľmi radi si ho zopakujú každý jeden rok. Nie všetkým to však musí byť príjemné a niektorí dokonca ani nemôžu z dôvodu práce či inej činnosti v dlhej rade stáť.

- Reklama -

Práve preto túto situáciu riešia iným spôsobom. Istá Lucy Kelly zo Sydney sa rozhodla, že do rady, v ktorej sa na zariadenie čaká, umiestni pohyblivého robota, ktorý ma namiesto hlavy iPad so zapnutou FaceTime kamerou (čiže môžeme po celý čas vidieť majiteľku robota) a namiesto tváre potom reproduktor, aby sa s ňou dalo komunikovať. Tento stroj si vystojí celú radu namiesto svojej majiteľky a na konci si prevezme iPhone (to chceme vidieť ako, keď nemá ruky 🙂 ).

Zaujímavé je, že mnohí by nemuseli podobného robota v rade prijať a sme si takmer istí, že pokiaľ by sa robot nachádzal niekde u nás, niektorí by aj uvažovali o jeho krádeži. Našťastie je však braný skôr ako atrakcia a mnohí sa s ním fotia, poprípade si z neho robia srandu. Je jednoducho obľúbený a ukazuje sa, že jeho majiteľka je veľmi kreatívna. Koho by kedy napadlo, že sa na nové iPhony bude stáť s robotmi? 😀

lindsaylucy2lucy3robot

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here