Ísť do Apple Store, vybrať si iPhone, iPad či MacBook. Pocit, ktorý by rád zažil každý z nás. Ľuďom, ktorý si svoj sen splnili a kúpili si produkt od Apple to vyčarovalo nielen úsmev na tvári, ale aj dobrý pocit z atmosféry v predajni.

Hromadné nadšenie

Ľudia po celom svete si každý deň kúpia obrovské množstvo zariadení s logom Apple priamo v Apple Store, či iných reselleroch. Určite poznáš videá, ktoré zobrazujú prvých zákazníkov nových iPhonov, ktorí sa z kúpy tešia a spolu s nimi aj všetci naokolo.

Je to určite jedinečná atmosféra, ktorá takto spojí fanúšikov značky Apple. Dlhé rady, či nocovanie pred Apple Store sa stalo pravidlom, ak chcú byť zákazníci medzi prvými, ktorí si chytia nový iPhone. Nadšenie, ktoré spolu zdieľajú aj priamo so zamestnancami Apple Store sa prehliadnuť nedá a pri pohľade na fotky, si predstav aké to musí byť skvelé. Na Slovensku zatiaľ Apple Store nemáme a snáď sa ho raz dočkáme aj v našich končinách.

september-2013-one-of-the-first-customers-to-snag-the-iphone-5s-pulls-a-rocky-outside-the-apple-store-on-fifth-ave-in-manhattan-new-york september-2014-a-man-from-norway-hoists-his-new-iphone-6-plus-in-the-air-after-becoming-the-first-to-buy-it-in-palo-alto-california september-2014-apple-employees-double-as-your-personal-cheerleaders-when-you-buy-an-iphone-6 september-2014-even-apple-ceo-tim-cook-had-a-great-time-at-the-iphone-6-launch-in-palo-alto-california-he-posed-for-selfies-with-customers-in-line gettyimages-129204419 september-2013-apple-employees-dole-out-high-fives-as-customers-ambush-the-store-in-toyko-japan

Zdroj: businessinsider.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here