Pokiaľ na vás nespravili prvé inteligentné hodinky od spoločnosti taký dojem ako ste očakávali, tak určite nemusíte zúfať a okamžite odsudzovať tento druh produktu. Prečo? Počkajte si na druhú generáciu. Tento princíp v prípade Apple platil vždy a ako sme si už zvykli z posledných rokov, história sa môže opakovať!

Počkajte na druhú generáciu!

Pokiaľ si myslíte, že hodinky Apple Watch sú úplne zbytočný produkt, ktorý s vami nepohol určte ich hneď neodsudzujte. Dokonca nemusíte odsudzovať ani ostnaté inteligentné hodinky ale radšej počkajte na druhú generáciu. Prečo? Druhá generácia je v prípade Apple takmer vždy tou najlepšou. Presvedčili sme sa o tom napríklad pri iPade, kedy sa jeho druhá generácia predstavená ešte v roku 2011 používa dodnes a jej výroba bola stopnutá len minulý rok. Rovnako tak to bolo aj v prípade iPadu mini, ktorý dostal v druhej generácií neuveriteľnú zmenu a množstvo vylepšení.

Apple skrátka vyrába úžasné produkty, no niekedy je tým najlepším produktom z danej produktovej línie až ten druhý, nie ten prvý. Prvý vždy pôsobí inovačne, no ten druhý je skutočne inovačný. Inými slovami. S prvou generáciou sa väčšinou zoznámime s úplne novým produktom. Druhá generácia prinesie podstatné a výrazné vylepšenie, no a potom tretia a ďalšie generácie sú už len vylepšované až kým nepríde veľká zmena, ktorá však už z časti mení daný produkt na úplne iný produkt (napríklad, pokiaľ by Apple predstavilo hybridný iPad Pro s 12″ retina displejom, na ktorom by bolo možné spustiť iOS aj OS X).

Prečítajte si tiež  Podľa odhadov budú Apple Watch mega úspešné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.