Netflix pripravuje „Shuffle Play“

Mnohí z nás sa z času na čas dostávame do situácie, kedy nám nie je nič po chuti. Chceme si pozrieť nejaký film, dokument či seriál, ale nevieme aký. V tomto by mohla pomôcť nová funkcia „Shuffle Play“, umožňujúca spustiť náhodný obsah, vygenerovaný špeciálne pre nás.

Netflix testuje vylepšenie už niekoľko mesiacov a po úspešných výsledkoch oznámil, že ho zverejní pre všetkých používateľov v prvej polovici roka 2021. Informácia prišla pri príležitosti ohlasovania ziskov zo 4. štvrťroka 2020.

- Reklama -

Portál TechCrunch uviedol, že používatelia získajú veľké tlačidlo „Shuffle Play“ na domovskej obrazovke, hneď pod ikonou profilu. Akonáhle naň kliknete, streamovacia služba začne s prehrávaním náhodného obsahu, ktorý by sa vám mohol zapáčiť.

V praxi sa vám teda spustí napríklad film, ktorý ste nedávno začali sledovať alebo ste si ho uložili, prípadne niečo iné, čomu ste sa už v minulosti venovali (seriál, dokument atď). Shuffle Play sa momentálne testuje len v aplikácií pre televízory, no s iným názvom príde aj na ďalšie platformy.

Napíšte nám do komentára, či túto novinku oceníte, alebo vám príde zbytočná. Za nás sa jedna o super nápad, ktorý poskytne predplatiteľom rovnaké možnosti ako rovnomenná funkcia pri prehrávaní hudby Apple Music alebo Spotify.

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here