Spoločnosť Apple je po celom svete preslávená najmä svojim čistým dizajnom a tiež talentom, presadiť krivky daného produktu „svojským“ spôsobom. Dokazuje to aj reklama na troch dvojstránkach časopisu Vogue, ktorá jednoducho ukazuje hodinky vo všetkých prevedeniach. Tomuto sa hovorí reklama!

Apple Watch a ich začiatok predaja

Zatiaľ nikto nevie presný dátum predaja Apple Watch. No, vlastne vie, ale stále ide o informáciu bežnému uchu nedostupnú a tak vieme len to, že to má byť niekedy počas apríla. Každopádne Apple už teraz začína s veľkou kampaňou predovšetkým preto, aby seba a svoje nové, špičkové hodinky dostal  do povedomia. Ako však dostať do pozornosti produkt, o ktorom už vie celý svet? Postačí úplne jednoduchá a minimalistická reklama na stránkach časopisu Vogue!

Apple to jednoducho s reklamami vie a pokiaľ si myslíte, že táto reklama musela stáť spoločnosť sakramentské peniaze, odpovieme vám, že určite stála. Každopádne súčasný stav financií dovoľuje spoločnosti  robiť aj takéto reklamy a  tak by sme sa nemuseli čudovať hádam ani tomu, keby niekedy v budúcnosti vyšiel známy časopis, ktorého vydanie by bolo „venované“ práve hodinkám. Poďme ale späť k veci. Apple sa rozhodlo, že si vo Vogue zaplatí inzerciu a to nie na jednu ani na dve, ale rovno na 7 strán alebo lepšie povedané 3 dvojstránky + jedna strana na začiatku

Reklama je samozrejme smerovaná na nové hodinky a sú v nej vyobrazené všetky tri edície, od tej najlacnejšej Sport, až po tú najdrahšiu Edition. Apple túto reklamu pojalo naozaj svojsky a tak tu neuvidíte takmer žiaden, veľakrát aj zbytočný text, ale len fotografie hodiniek a ich detailov, ktoré vás prinútia ísť sa na ne minimálne pozrieť!

Prečítajte si tiež  Unikli fotografie: Apple asi začne predávať bezdrôtový nabíjací dock pre Apple Watch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.