Nokia 3310 je legendárny telefón, o ktorom dnes celosvetovo tradujú rôzne legendy. Je vraj nezničiteľný, na jedno nabitie vydrží pokojne aj niekoľko týždňov a nekazí sa na ňom vôbec nič. Prečo? Nemá sa tu v podstate nič pokaziť. Je to legenda už sama o sebe a zohnať sa dá maximálne tak v bazároch či internetových aukčných sieňach.

Nokia 3310

Nokia 3310 prišla ešte v roku 2000 a pravdepodobne sa s ňou stretol každý z nás. Netvrdíme, že ju musel každý vyslovene používať či vlastniť, no internet je plný obrázkov o tejto stále nestarnúcej legende, ktorú podľa nich nie je možné rozbiť či ináč zničiť a výdrž batérie je niekoľko dní či týždňov.

Nokia si očividne všimla neštandardného PR zo strany komunity na Facebooku a internete, a presne preto sa rozhodla urobiť pomerne nečakaný krok, ktorý nás ale veľmi milo potešil. Nokia 3310 sa vráti. Vráti sa opäť do výroby! Nie nerobíme si srandu. Nokia to ohlásila na Mobile World Congress 2017.

Telefón sa prinavráti do predaja ešte počas tohto roka. Aj napriek svojmu veku ponúkne prakticky všetko úplne rovnaké ako predošlý model. Samozrejme, možno tu budú nejaké zmeny. Napríklad si vieme predstaviť, že tu bude iný akumulátor prípadne podpora 3G siete. V dobe, kedy Nokia 3310 vznikla, ešte nebola podpora takých sietí aké poznáme dnes.

Cena tohto zariadenia bude len 59€, čo je naozaj malá čiastka za telefón v súčasnej dobe. Siahnu po ňom určite používatelia, ktorý chcú tento telefón len tak z recesie či ako spomienku. Nepochybujeme ale, že si nájde aj úplne nových majiteľov, ktorí proste budú chcieť spoľahlivú legendu. A čo ty, zakúpiš si ju?

3310 - svetapple.sk

Prečítajte si tiež  Toto vám dá Microsoft za tretinu ceny iPhonu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here