Nová Apple TV síce svojimi už dopredu známymi funkciami až tak nikoho neprekvapila, no určite nás všetkých potešila. Pokiaľ niekto bude potrebovať užitočné domáce multimediálne centrum, toto zariadenie je pre neho ako stvorené. Maličký set-top box už dostala do rúk aj redakcia 9to5mac.com. Prináša nám prvé detailné zábery, ktoré nám ukážu čistý dizajn!

Nová Apple TV

Dizajn novej Apple TV asi nikoho príliš neprekvapí. Apple sa držalo dizajnu z predošlej generácie s tým, že o čosi zvýšilo telo zariadenia. Zatiaľ nevieme prečo, no nejaký dôvod to určite má. Tak či onak, nový ovládač vyzerá celkom dobre a k Apple TV okrem neho dostaneš aj dva káble. Jeden do televízie a druhý ako Lightning kábel pre ovládač. 9to5mac.com dokonca zistil aj veľmi zaujímavú informáciu. Novinka bude podporovať aj napríklad Bluetooth slúchadlá či reproduktory. Na Apple TV 4. generácie sa už nevieme dočkať. Viac ale uvidíš v následujúcom videu.

- Reklama -

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here