Servis PCexpres je na našom trhu už pomerne známy a dnes ti ukážeme novú pobočku, ktorá bola otvorená v Žilinskom Auparku. Ide o kamennú predajňu, ktorá je moderne zariadená a nájdeš v nej okrem klasických opráv aj omnoho viac. Určite sa prídi pozrieť, tu je report z našej návštevy.

Nová predajňa

Nová predajňa PCexpres v Auparku Žilina na druhom poschodí. Dizajn je klasicky oranžovo-čierny, čo znamená, že ju určite neprehliadneš. Akonáhle vojdeš do novej predajne, určite ťa udiví obrovský výber krytov. Sú prakticky všade na stenách či v sklenených vitrínach, ktoré sa nachádzajú v strede. Okrem krytov tu ale nájdeš aj obrovské množstvo iného príslušenstva ako napríklad káble, nabíjačky do auta, slúchadlá a podobne.

Nenájdeš tu len produkty výhradne pre iPhone či iPad, ale rovno pre všetky platformy. Ak máš teda Samsung, poprípade iný Andorid a hľadáš kryt, vieme ti povedať, že ho práve tu s vysokou pravdepodobnosťou nájdeš. Čo sa ale týka príslušenstva pre iPhone, tak je tu naozaj obrovské množstvo všetkého možného pre všetky generácie. Okrem toho tu je z krytov bohatý výber aj čo sa farebnosti týka. Sedí ti viac červená? Vyberieš si červenú. Pokiaľ máš záujem o inú farbu, nájdeš ju tu!

DSC_5620

DSC_5616

Na konci predajne potom nájdeš človeka, ktorý to tu má celé „pod palcom“. Okrem toho, že funguje ako klasický predavač, ide zároveň aj o technika, ktorý sa bude snažiť vyriešiť každý jeden problém. Môžem potvrdiť z osobnej skúsenosti, že jeho ruky dokážu zázraky. Osobne som videl ako dokázal opraviť iPhone 5S, ktorý vyzeral horšie ako by po ňom prešlo auto. Poohýbané hrany, displej rozbitý tak, že z prednej strany bolo vidieť základnú dosku a žiadna reakcia na zapnutie či pripojenie na nabíjačku.

Telefón sme odovzdali a bolo nám povedané, že sa nám za chvíľku ozve, či sa s tým dá niečo robiť. Trvalo to zhruba 20 minút kým nám prišla SMS s textom o tom, že naša objednávka je hotová. Popravde, do predajne sme vchádzali s pocitom, že sa to asi nepodarilo. 20 minút na niečo tak rozbité nie je nič moc. Akonáhle sme prišli k pultu, čakal na nás rozsvietený telefón, ktorý z prednej strany vyzeral ako nový. Oprava ani nevyšla tak draho, v tomto prípade to bolo zhruba 80€. Cena je teda adekvátna oprave a hlavne času, ktorý bol naozaj krátky. Hold, pre niečo je v tom názve PC“expres“, práca je totižto na počkanie, rýchla a kvalitná.

DSC_5621

DSC_5612

Servis pracuje len s tými najkvalitnejšími materiálmi, to znamená, že displej, ktorý dostaneš na svoj smartfón nebude žiadna nekvalitná plastová napodobenina. Na všetky opravy samozrejme platí záruka. Pokiaľ sa ti teda niečo stane, určite vieš, kam máš ísť. Pobočky sú samozrejme po celom Slovensku, v Žiline je len čerstvo otvorená.

DSC_5623

DSC_5627

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.