Jablková spoločnosť predstavuje každoročne niekoľko veľmi originálnych reklám, v ktorých vyzdvihuje niektorú z výhod svojich iOS či OS X zariadení. Posledné dve sa niesli v štýle hrania hier či propagácie služby Continuity. Dnes prichádza ďalšia reklama, ktorá vyzdvihuje možnosť nahrávania hlasových správ!

Hlasové správy

Podobnú službu používame v aplikácií WhatsApp už približne tri roky rovnako, ako pri Facebooku respektíve Messengeri. Totiž niekedy je omnoho jednoduchšie nahrať krátku hlasovú správu ako ju písať. Navyše sa dá pomocou nášho hlasu vyzdvihnúť aj emocionálny podtón. Ukáže Vám to z Apple reklám už známa dvojica Jimmy Fallon a Justin Timberlake, ktorá to nadabovala naozaj výborne

- Reklama -

Čoskoro sa však už môžme tešiť na ďalšiu tento krát už klasicky Vianočnú reklamu od spoločnosti Apple, ktorá jednoducho bude stať za to. Ešte sa totiž nestalo, že by Apple spravilo reklamu, ktorá sa ľuďom nepáčila!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.