Normálne by som o tom nepísal, no vzhľadom na to, že Beats už prešiel pod vedenie Apple myslím, že sem tento článok patrí. Reklama je totižto na Beats sluchátka no zahral si tu aj iPhone 5S!

Majstrovstvá sveta vo futbale

Majstrovstvá sveta vo futbale sa nezadržateľne blížia, a tak sa rôzne spoločnosti začali začali aktivizovať v rámci „futbalovej“ reklamy. Medzi ne patrí aj firma Beats, ktorú len prednedávnom odkúpil gigant Apple. Prezentuje sa cez reklamu s názvom The Game Before the Game „Hra pred hrou“. Hlavnú úlohu si v nej zahrala futbalová hviezda Neymar v spoločnosti takých hráčov akými sú Cesca Fabregasa,  Luisa Suareza, Basty Schweinsteiger, Lil Wayne a ďalší.   

iPhone tu mal tiež svoju úlohu

Dôležité miesto v sposte prirodzene patrí aj bielemu Neymarovmu iPhone-u 5S. Kto vie, možno je to aj reklama Apple, ktorý sa takto snaží upozorniť na sluchátka a zároveň aj na jedno zo svojich najpredávanejších zariadení. Veď od roku 2007 ich predal viac ako 500.000.000 kusov.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.