Na internete sú v podstate každý deň správy, týkajúce sa pripravovaného iPhonu 6. Dnešok nie je výnimkou a autori webu macx.con zverejnili fotky, na ktorých môžme podľa nich vidieť flex kábel!

Flex kábel

Tento konkrétny flex kábel sa má nachádzať na spodku iPhonu 6 a spájať lightning konektor, 3,5 mm Jack a ďalšie komponenty nachádzajúce sa na spodnej časti zariadenia. Hneď na prvý pohľad je zrejmé, že sa tento flex kábel odlišuje od toho v iPhone 5S najmä veľkosťou. Mohlo by to potvrdiť len to, že zariadenie bude celkovo väčšie ako súčasná generácia iPhonu.

iPhone-6-audio-lightning-jack
Flex kábel – svetapple.sk

Výroba sa už začala

Pokiaľ je tento dielec naozaj originálny, môže nám potvrdiť len to, že sa výroba nové Jablkového smartfónu už zahájila. Potvrdilo by to teda správy z minulého týždňa. Zatiaľ nie je známe, či ide o iPhone 6 s 4,7″ alebo 5,5″ displejom. Očakáva sa však, že ide o tú menšiu variantu, keďže podľa posledných správ sa mala začať vyrábať práve dnes. Novinky by sme sa mali dočkať už v septembri tohto roka.

iPhone-6-audio-lightning-flex
Flex kábel – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.