Spoločnosť Apple predstavila na poslednej konferencii úplne nové dokovacie stanice, ktoré sú špeciálne určené pre iPhony, iPady Touch (či iPady, s ktorými však až tak dobre nefungujú). Apple ich začalo predávať rovno v 4 farebných kombináciách a to konkrétne Space Gray, Silver, Gold, Rose Gold. Pozri sa na prvé unboxing video, ktoré ti ich priblíži!

Unboxing

Unboxing video nám predstavuje nové dokovacie stanice, ktoré spoločnosť Apple predviedla na svojej Keynote. Cena za kus by sa u nás mala pohybovať na úrovni 49€, čo nie je najmenej, ale ako dobre poznáme Apple mohlo to byť aj viac. Tieto nabíjacie stanice navyše nie sú vyhotovené zo žiadneho plastu ale predovšetkým z kvalitného hliníku, ktorý je možné vybrať až v 4 farebných kombináciách.

Balenie je samozrejme už klasicky veľmi kvalitne spracované rovnako ako produkt. Dizajn je minimalistický a krabička veľká rovnako ako to, čo sa v nej nachádza. Žiaden zbytočný priestor navyše. Dokovacie stanice ponúkajú aj výstup pre napojenie reproduktorov či sluchadiel, aj keď nevieme, kto by si napájal do doku sluchadlá. Kompatibilný je oficiálne s iPhonom a iPodom ale pokiaľ nebude používateľovi vadiť mierna „destabilizácia“ dá sa doň zapojiť aj iPad.

Prečítajte si tiež  5 pozadí pre iPhone a iPad od SvetApple! |17.06.2015|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.