Apple včera oficiálne spustil celosvetovo hádam najočakávanejší update tohoto roka, kedy si do svojho Jablkového zariadenia môžte nainštalovať úplne novú verziu operačného systému iOS! Ide konkrétne o ôsmu verziu v poradí, a preto jej patrí číslica 8. Pozrite sa na niekoľko funkcií, o ktorých ste pravdepodobne nevedeli ani vy!

Na tomto si v Coupertine zakladajú!

Tak ako na každej novej verzii operačného systému iOS, aj pri jeho ôsmej generácií si museli najprv tvorcovia povedať, akým smerom sa vlastne bude uberať a aké hlavné výhody nám, zákazníkom ponúkne. Rozhodli sa nakoniec, že nový systém bude pokračovať vo svojich starých dobrých šlapajach a prechod nebude robiť problém používateľom v podstate z akejkoľvek predchádzajúcej verzie iOS! Okrem toho však ponúkne rozšírene možnosti použitia senzoru Touch ID, lepšie odpovedanie a písanie správ vďaka novej klávesnici,  zlepšenie upozornení, okamžité odpovedanie z hornej lišty a mnoho ďalšieho. Viac hádam ani nie je potrebné hovoriť a preto vám odporúčame pozrieť si toto video, ktoré poukazuje na skryté novinky v tomto novom operačnom systéme!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.