Spoločnosť Mophie pravdepodobne poznáte predovšetkým ako výrobcu populárnych krytov SpacePack, ktoré dodávajú našim iPhonom ako batériu tak aj slušné úložisko. Každopádne, táto spoločnosť nevyrába len kryty ale aj množstvo iného príslušenstva, ktoré môžme využívať pri rôznych produktoch prakticky dennodenne. Jedným z nich môže byť aj tento nabíjací stojan pre Apple Watch, ktorý sa začne predávať presne vtedy, kedy aj samotné hodinky!

Nabíjací stojan od Mophie

Apple Watch sú podľa mnohých expertov ale aj bežných používateľov najvydarenejší dizajnový produkt Johnyho Iva. Sú jednoducho nádherné a spojenie exkluzívnych materiálov im ešte pridáva na kráse. Práve preto si zaslúžia lepší spôsob nabíjania ako len položenie na stôl. Spoločnosť Mophie si to veľmi dobre uvedomuje a tak predstavila vlastný nabíjací stojan, do ktorého jednoducho zapojíte váš magnetický konektor a položíte hodinky. Tie na ňom vyzerajú mimoriadne dobre! Celý stojan váži 110g a jeho výška je 12cm. Vyrobený je z kombinácie hliníka a kože, čo mu dodáva na exkluzivite. Pokiaľ sa vám zapáčil a máte predobjednané Apple Watch, máme pre vás dobrú správu.

- Reklama -

Stojan totiž dorazí do obchodov presne vtedy kedy aj samotné hodinky a teda 24.4. Jeho cena už tak možno nepoteší, keďže bude stáť 60 dolárov. Je to však suma, ktorú zaplatíte za pomerne elegantný produkt, ktorý bude pravdepodobne kompatibilný aj s ďalšími generáciami Apple Watch, čo znamená, že ho budete môcť využívať niekoľko rokov!

Apple Watch stojan od Mophie- svetapple.sk
Apple Watch stojan od Mophie- svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.