Apple Music bola predstavená skoro rok dozadu. Áno, čítaš správne, rok dozadu. Až teraz si človek uvedomuje, akou rýchlosťou ten čas vlastne letí. Táto služba, ktorá bola okamžite odkázaná na úspech sa aj úspechu dočkala, ale podľa mnohých jej ovládanie nebolo príliš užívateľsky prívetivé. Apple si tento fakt samozrejme uvedomuje a presne preto sa rozhodlo, že Apple Music prerobí, ako píše Bloomberg, novinky sa dočkáme už v júni.

O mesiac príde prepracovaná Apple Music

Nebudú to teda len nové operačné systémy iOS 10 a OS X, ale bude to aj pravdepodobne úplne nová aplikácia služby Apple Music, ktorá by mala byť jednoduchšia a prepracovanejšia. Každý, kto službu používa totižto vie, že samotná aplikácia má svoje muchy, ovládanie nie je vždy úplne intuitívne a dalo by sa urobiť podstatne jednoduchšie. Na druhej strane, služba je veľkým hitom po celom svete.

- Reklama -

Dnes má milióny predplatiteľov, ktorí si vďaka nej užívajú hudbu bez obmedzení za malý mesačný poplatok. Nový reštart by mal tejto službe len a len pomôcť a potešiť tak všetkých tých, ktorým súčasná aplikácia nevyhovuje. Všetkého by sme sa mali dočkať už v júni a aplikácia bude pravdepodobne predstavovaná popri iOS 10.

Okrem toho, že prejde celkovou zmenou dizajnu a zrejme aj úpravami užívateľského prostredia, sa má služba dočkať aj ďalej masívnej reklamnej kampane. Už minulý rok sme mohli vidieť na obrovských plagátoch, že Apple vie na svoju službu fantasticky navnadiť, no teraz bude súčasťou služby kampaň, ktorá má byť ešte viac rozsiahla, ako píše Bloomberg. Nechajme sa teda prekvapiť, čo nám Apple napokon predstaví, každopádne sa môžeme už teraz tešiť!

Apple music - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.