Videí zachytených dronmi sme tu mali už dosť a o priebehu stavby nového sídla Jablkovej spoločnosti sme informovaní veľmi dobre. Každopádne, oficiálne fotografie  vnútra stavby (z pohľadu robotníka) sme tu ešte nemali a práve také sa dnes objavili na spravodajskom portáli KQED News. Na fotografiách môžme vidieť výstavbu z vnútra!

Nové fotografie

Vďaka novým fotografiám, ktoré zverejnil portál KQED News máme možnosť nazrieť dovnútra stavby Apple Campusu 2. Na bývalom sídle Hewlett-Packard sa dnes buduje rozsiahle sídlo Jablkovej spoločnosti, ktoré by malo byť dokončené niekedy koncom budúceho roka. Dnes sa na internet dostali úplne nové zábery, no tentoraz zvnútra budovy alebo lepšie povedané, z pohľadu robotníka, čím ide o úplne prvé fotografie, ktoré môžme z podobného pohľadu vidieť. Aj keď priebeh stavby pravidelne sledujeme vďaka dronom, dnes môžme vidieť zblízka nové budovy, ktoré v obrovskom komplexe vyrastajú.

Aj keď vám príliš veľa informácií o nových fotografiách povedať nevieme, vieme, že zachytávajú obrovský Campus, nové parkovisko či prezentačnú miestnosť. Už na prvý pohľad je jasne vidieť, aká bude stavba obrovská a to zďaleka nie je hotová. O priebehu výstavby vás samozrejme budeme informovať aj naďalej!

Prečítajte si tiež  3 aplikácie, ktoré sú práve v zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.