Aj keď možno trocha nečakane, Apple dnes okrem verzie iOS 8.1.3, ktorá už je voľne stiahnutelná v sekcií „aktualizácie“, vydalo aj novú aktualizáciu pre naše počítače Mac, ktorá má označenie 10.10.2 a konečne rieši medializovaný problém s Wi-Fi a množstvo ďalších chýb, ktoré mohli používateľom znepríjemňovať život!

OS X Yosemite 10.10.2

Apple dnes okrem vyhlásenia finančných výsledkov vydalo novú aktualizáciu operačných systémov iOS a OS X. O iOS 8.1.3 sme už písali a teraz prichádza na radu OS X Yosemite 10.10.2. Táto aktualizácia opravuje množstvo chýb, ktoré zvykli používateľom robiť problémy. Jedným z hlavných je oprava Wi-Fi, ktorá používateľom po celom svete znepríjemňovala každý jeden všedný deň. Taktiež opravuje chyby so zdĺhavým načítavaním webových stránok.

Aktualizácia tiež vylepšuje synchronizáciu zvuku a videa v prípade, že používate Bluetooth slúchadlá, či reč pri službe VoiceOver. OS X Yosemite 10.10.2 sa samozrejme postarala aj o množstvo iných zmien ako aj o celkovo lepšiu stabilitu operačného systému.

Prečítajte si tiež  Apple nezvláda výrobu iPhonu X. Denne dostane z produkcie len okolo 10 000 kusov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.