Problémy na webe

V snahe priniesť vám náš obsah na zrýchlenom webe a prispôsobiť niektoré prvky došlo k nečakaným chybám, ktoré nám spôsobovali problémy počas celého dňa (4. januára 2021). Najčastejšie ste sa s nimi stretli pri načítaní mobilnej verzie stránky, ktorá nefungovala správne.

Mnohí ste nám písali, že sa na web nedá dostať a pokiaľ tieto problémy pretrvávajú do týchto chvíľ, potrvá to už len pár hodín.

- Reklama -

Z webu nám zmizlo približne 5 posledných článkov, ktoré sa nám ale našťastie podarilo zachrániť a tak si ich môžete pokojne prečítať. Žiaľ, komentáre, ktoré ste nám písali počas dneška a celého včerajšieho dňa sú nenávratne preč (spolu s našimi odpoveďami). Pokiaľ to bude možné, pokojne ich uveďte znovu a my vám na ne dodatočne odpovieme.

Dnešný deň bol dôkazom, že nie vždy všetko funguje podľa plánov. Na druhej strane sme však zachovali chladnú hlavu a web sme dostali do takého stavu, ako ste naň zvyknutí.

Za spôsobené problémy sa ešte raz ospravedlňujeme a tak isto ďakujeme za solidárnosť, ktorú nám po vysvetlení prejavilo viacero z vás. Prajeme si, aby nás v tomto roku technické problémy už len obchádzali a my budeme môcť pokračovať v tvorbe kvalitného obsahu.

Spoluzakladatelia www.svetapple.sk, Róbert a Juraj Hallon.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.