Apple predstavilo iPhone 12 v štyroch samostatných variantoch. Jeden z najznámejších technologických YouTuberov sa naň pozrel z iného uhľa pohľadu. Pokiaľ ste fanúšikom technologického giganta a máte radi Petra Máru, nasledujúce video si nenechajte ujsť.

Petr Mára a iPhone 12

Ak ešte nepoznáte Petra Máru, v skratke ide o technologického špecialistu a milovníka produktov od spoločnosti Apple. Rukami mu prešli stovky týchto zariadení a vždy o nich dokáže povedať niečo, čo vás zrejme nenapadlo.

iPhone 12 je v jeho očiach obrovskou inováciou. Vo videu sa dozviete, prečo je dizajn stále podobný iPhonu 11 alebo prečo sa Apple sústredilo na 5G sieť, ktorá v súčasnosti nie je veľmi rozšírená.

17-minútové video nás zaujalo a odporúčame ho každému, kto má záujem o toto zariadenie. Do komentára nám napíšte, ktorý model vás z novej ponuky najviac láka a spolu s ním uveďte aj (z vášho pohľadu) najužitočnejšiu technológiu.

Prečítajte si tiež  Ako poskladať EarPods do originálneho puzdra?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.