Petr Mára a HomePod mini

Hoci sa jedná o zariadenie, ktoré na Slovensku z oficiálnej distribúcie nekúpite, niektoré internetové obchody ho zahrnuli do svojej ponuky. V súčasnosti je HomePod mini pomerne nedostupný, no to sa časom zmení. V priebehu najbližších mesiacov sa vám pokúsime priniesť vecnú recenziu podobne, ako tomu bolo pri AirPods Pro.

Dnes sme tu však preto, lebo nás zaujalo video od známeho českého youtubera, Petra Máru. Sám sa už dlhé roky venuje spoločnosti Apple a jej produktom rozumie azda najlepšie spomedzi všetkých ostatných „česko-slovenských“ tvorcov.

Už pri pohľade na krabicu môžete vidieť, že HomePod mini bude skutočne mini. Domnienky sa potvrdia po vybalení, kedy je veľkosť reproduktoru až trochu smiešna. Apple sľubuje perfektnú kvalitu prehrávania, čomu mnohí vzhľadom na rozmery neveria.

Ako však uvidíte na tvári Petra Máru, pochybnosti sa vytratia pri prvom teste. HomePod mini ponúka špičkové „360-stupňové“ audio, ktoré rozozvučí celý priestor. Pochopiteľne to nie je také dobré, ako veľký HomePod, no vzhľadom na dostupnú cenu sa bavíme o vynikajúcej kvalite.

Pozrite si celé video nižšie a do komentára napíšte, čo si o tomto zariadení myslíte vy. Pokiaľ ho už vlastníte, skúste nás informovať o kvalite zvuku. Budeme radi za každý váš príspevok.

Prečítajte si tiež  Apple dnes aktualizovalo aj HomePod a HomePod mini
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.