Ten, kto nepozná Pharrella Williamsa alebo jeho tvorbu, ten akoby na našej planéte ani nebol. Ale nie vážne, kto snáď ani raz nepočul singel s názvom „Happy?“ Práve tento umelec je zdá sa so spoločnosťou Apple veľmi dobrý kamarát pretože sa okrem propagácie Apple Watch, vystúpenia na Dni Zeme v areáli spoločnosti zúčastnil aj propagácie služby Apple Music.

Pharrell a jeho nový song

Fanúšikovia Pharrella Williamsa sa už pravdepodobne nevedia dočkať na jeho nový singel, ktorý spustí exkluzívne so začiatkom služby Apple Music už 30. júna a teda budúci utorok. Spoločnosť Apple zdá sa s rôznymi umelcami ako je napríklad Pharrell už dlhodobo spolupracuje a snaží sa zviditeľniť aj pomocou hudobného priemyslu. Takáto reklama je naozaj špičková a osobne si myslíme, že funguje omnoho lepšie ako tá v televízii, rádiu, internete či na billboarde.

Pharrell zatiaľ do sveta vypustil len krátku ukážku svojho exkluzívneho songu pre Apple, a tak si budeš môcť vypočuť len jeho krátku časť. Už dnes však vieme, že tento obsah neuvidíš na nijakej inej streamovacej službe ako na Apple Music.

Freedom. June 30th @applemusic

Video zveřejněné uživatelem Pharrell Williams (@pharrell),

Prečítajte si tiež  Porovnali sme iPhone SE vs. iPhone SE 2. generácie. Oplatí sa výmena?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.