Google Docs, Sheets a Slides s dôležitým vylepšením

Google Docs, Sheets a Slides s dôležitým vylepšením

Vývojári aktualizovali aplikácie Google Docs, Google Sheets a Google Slides pre operačný systém iOS. Po novom s nimi zvládnete upravovať súbory vo formáte Office. Nová zmena prináša funkcie z Google Workspace v jednotnom používateľskom rozhraní.

V praxi to znamená, že pokiaľ používateľ prejde na mobilné zariadenie, nemusí si sťahovať ďalšie aplikácie, aby mohol pracovať so svojimi dokumentami.

Vďaka poslednému vylepšeniu môže upravovať, komentovať a spolupracovať so súbormi Microsoft Office priamo v nástrojoch, ktoré sme vymenovali vyššie.

Aktualizácia zjednodušuje prístup a znižuje potrebu exportovania súborov do viacerých formátov. Človek si tak ušetrí čas (a nervy). Skvelou správou ostáva, že všetko si môžete vyskúšať už dnes.

Google sprístupnilo aktualizáciu pre všetkých používateľov. Ak ju máte nainštalovanú, malo by to fungovať. Čo hovoríte na takúto zmenu? Ak s týmto vylepšením pracujete, napíšte nám do komentárov, ako vám to funguje.

Prečítajte si tiež  iOS 7.1
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Google
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.