Google Docs, Sheets a Slides s dôležitým vylepšením

Google Docs, Sheets a Slides s dôležitým vylepšením

Vývojári aktualizovali aplikácie Google Docs, Google Sheets a Google Slides pre operačný systém iOS. Po novom s nimi zvládnete upravovať súbory vo formáte Office. Nová zmena prináša funkcie z Google Workspace v jednotnom používateľskom rozhraní.

V praxi to znamená, že pokiaľ používateľ prejde na mobilné zariadenie, nemusí si sťahovať ďalšie aplikácie, aby mohol pracovať so svojimi dokumentami.

Vďaka poslednému vylepšeniu môže upravovať, komentovať a spolupracovať so súbormi Microsoft Office priamo v nástrojoch, ktoré sme vymenovali vyššie.

Aktualizácia zjednodušuje prístup a znižuje potrebu exportovania súborov do viacerých formátov. Človek si tak ušetrí čas (a nervy). Skvelou správou ostáva, že všetko si môžete vyskúšať už dnes.

- Reklama -

Google sprístupnilo aktualizáciu pre všetkých používateľov. Ak ju máte nainštalovanú, malo by to fungovať. Čo hovoríte na takúto zmenu? Ak s týmto vylepšením pracujete, napíšte nám do komentárov, ako vám to funguje.

- Reklama -
ZDROJ9to5Google
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here