Spoločnosť Apple predstavila inteligentné hodinky, ktoré ponúknu možnosť vymeniteľných náramkov. Ide teda o jedny z prvých inteligentných hodiniek, ktoré otvárajú trh pre výrobcov podobného príslušenstva aj do spotrebnej elektroniky. Každopádne, určite vás zaujíma, koľko stoja dané náramky, my vám to prezradíme!

Náramky

Apple Watch sú jednodznačne kúskom umenia a ináčt o nie je ani z ich náramkami, ktoré budú dostupné aj samostatne, čo znamená, že si ich bude môcť používateľ samovoľne meniť či prispôsobovať, podľa vlastných potrieb. Samozrejme, nebude to zadarmo a každý nový náramok si bude treba kúpiť. Rovno vám povieme, že to nebude za málo a za niektoré náramky zaplatíte ešte viac, ako za samotné hodinky Apple Watch v základnej 42mm konfigurácii!

- Reklama -

Netreba sa však obávať, že náramky bude možné používať výhradne iba tie, ktoré vidíme na obrázkoch. Aj ostatní výrobcovia z celého sveta už na svojich náramkoch pre Apple Watch tvrdo pracujú a čoskoro by sme sa mohli dočkať ďalších omnoho lacnejších alternatív, ktoré budú podobné či možno totožné s tými od Apple. Cenovka by mohla byť v tomto prípade výrazne nižšia!

Cena náramkov:

38 mm Sport Band – 49$

42 mm Sport Band – 49$

42 mm Leather Loop  – 149$

38 mm Milanese Loop – 149$

38 mm  Modern Buckle – 249$

38 mm Modern Buckle – 249$

42 mm Link Bracelet – 449$

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.