Spoločnosť Apple dnes oznámila presný čas konania Keynote. Najbližšia, ktorá sa bude konať počas WWDC 2015 bude už 8 júna, teda za niečo vyše týždeň a iOS 9 či OS X 10.11 (Gala) budeme môcť sledovať už od 19:00 hodiny miestneho času tak, ako to býva zvykom. Apple tu okrem nových operačných systémov predstaví možno aj novinku Apple TV a tak sa máme naozaj na čo tešiť!

WWDC 2015

Už za necelé dva týždne sa koná ďalšia WWDC 2015, na ktorej Apple predstaví svoje nové operačné systémy iOS a OS X. Spoločnosť sa tento rok nezamerala na ich funkcie ale skôr funkcionalitu a oba doslova od základu prekopala tak, aby boli tými najrýchlejšími a najstabilnejšími v histórii. Dnes už vieme všetko ohľadom danej konferencie a dokonca vieme aj to, kedy presne sa bude konať. Ako to už býva zvykom, pôjde o 19:00 hodinu miestneho času. Taktiež by sme tu mali vidieť napríklad novú Apple TV alebo ďalšie novinky.

Celú konferenciu budeme navyše môcť sledovať aj na našich iOS a OS X zariadeniach, na ktoré nám Apple poskytne bezplatný stream. Vďaka tomu budeme informovaní o novinkách omnoho rýchlejšie a najmä kvalitnejšie, ako kedykoľvek predtým. Jediné, čo je potrebné mať je jeden iPhone, iPod Touch, iPad alebo akýkoľvek Mac, no a potom samozrejme aspoň pokročilú znalosť angličtiny, keďže Keynote nebude nikto prekladať. Každopádne sa už veľmi tešíme!

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" v prvých recenziách: Prečo ho Apple nepredstavilo skôr?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.