Spoločnosť Apple mala v poslednej dobe nemalé problémy so svojím novým sídlom, pretože sa rozišla zo stavebnými spoločnosťami Skanska a DPR, čo bude mať za príčinu pravdepodobné predĺženie celej výstavby Campusu a aj finančnú stratu v hodnote približne dvoch miliárd amerických dolárov. Avšak práce na stavbe ani z ďaleka nestoja, práve naopak, vo veľkom pokračujú!

Apple Campus II.

Nové sídlo Jablkovej spoločnosti rastie ako z vody a už sa pomaly ale isto začínajú budovať aj jeho vyššie poschodia. Vďaka dronom, ktoré nad touto budovou prelietajú pomerne často, máme možnosť vidieť podrobný priebeh výstavby a už dnes môžeme povedať, že po asi jeden a pol roku sa Apple dostalo poriadne ďaleko. Nové video je toho dôkazom. Celé je navyše natočené na špeciálneho drona, ktorý má na palube aj profesionálnu 5K kameru, čo znamená, že celý videozáznam si budeš môcť pozrieť aj na svojom 27″ iMacu s retina displejom v najvyššej možnej kvalite!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.