O filme Steve Jobs, ktorý kúpilo štúdio Universal sme mali možnosť počuť naozaj veľa. Steve bude stvárnený na ďalšom (dúfajme) vynikajúcom snímku, korý nám umožní nazrieť trošku viac do jeho súkromného života. Tvorcovia filmu nám síce ukázali trailer, ale ešte stále nie plagát. Teda vlastne, plagát nám už ukázali ale až dnes. Pozri sa naň!

Totálne to vystihli

Tvorcovia filmu Steve Jobs už vydali aj oficiálny plagát k novinke, ktorá bude mať svoju premiéru už v podstate za mesiac. Pokiaľ sa pozrieš na plagát a spomenieš si na to, aké mal osobnostné črty samotný Steve Jobs zistíš, že jeho autori trafili klinec po hlavičke. Stvárňuje totiž úplne všetko to, čo by takýto plagát stvárňovať mal.

- Reklama -

Je minimalistický, jednoduchý a samozrejme biely. Musíme uznať, že aj keď sa samotný herec, ktorý stvárňuje Jobsa, Michael Fassbender na Jobsa vlastne vôbec nepodobá, film by mohol stáť za to. Ak bude minimálne tak dobrý ako tento plagát, možno sa dočká aj skvelej návštevnosti v kinách. Uvidíme, nechajme sa prekvapiť! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.