Tim Cook riadi Jablkovú spoločnosť už celé tri roky, čo je už určite dostatočne dlhý čas na to, aby sme mohli zhodnotiť to, kam sa spoločnosť uberá. Koluje veľmi veľa rečí o tom, že Apple už nie je tak inovátorské, ako za starých čias Steva Jobsa. Túto tému však nechceme rozoberať v tomto článku. Hlavné je, že sa Apple darí a vy si teraz môžte pozrieť 30 minútový rozhovor spolu s Timom Cookom!

Rozhovor na WSJ.D

V následujúcom 30 minútovom rozhovore sa dozviete niekoľko zásadných odpovedí priamo z úst riaditeĺa Jablkovej spoločnosti Tima Cooka. Okrem iného nám Tim povedal aj to, že čínsky trh, na ktorého pôde sa prednedávnom objavil, je momentálne najväčším a teda najdôležitejším na svete. CEO Apple sa už stihol stretnúť aj s riaditeľom najväčšej holdingovej spoločnosti v Číne, Alibaba. Práve jej internetové obchody ovládajú väčšinu čínskeho trhu. Či tým naznačil možnú spoluprácu však nevieme. Video si môžte pozrieť priamo tu:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.