Pokiaľ sledujete weby zaoberajúce sa tématikou Apple už dlhší čas, alebo ste len niekedy čítali biografiu Steva Jobsa od Waltera Icaansona, pravdepodobne ste zaznamenali informáciu o tom, že sám zakladateľ Jablkovej spoločnosti Steve Jobs niekoľko mesiacov projektoval svoju vlastnú jachtu. Žiaľ jachtu si už nestihol užiť. Pozrite sa na niekoľkých fotkách, ako tento skvost vyzerá.

Akoby ju navrhovali v Apple!

Celá jachta je naozaj obrovská a pokiaľ by ste nevedeli, komu patrí, pravdepodobne by vás pri pohľade na jej črty napadli minimalistické produkty od Jablkovej spoločnosti. Je totiž navrhnutá presne tak, ako si prial samotný zakladateľ a musíme povedať, že je naozaj prekrásna. Aj napriek tomu, že z jachty, ktorej názov je Venus, nemáme fotografie (Rodina zosnulého Steva Jobsa si pochopiteľne chce ustrážiť svoje súkromie), vieme, čo slúži na jej ovládanie. Totiž namiesto zložitých prístrojov nájdete v kokpite len niekoľko 27″ iMacov, ktoré slúžia na ovládanie celej lode. Podľa získaných informácií trvala jej stavba celých 6 rokov!

Čo na ňu poviete, páči sa vám?

Steve Jobs Venus
Zdroj: Wikipedia / WestportWiki
Steve Jobs Venus
Zdroj: Wikipedia / Mcampos
Steve Jobs Venus
Zdroj: Wikipedia / kid-d
Zdroj: Wikipedia / Tracey Hind from Melbourne, Australia
Zdroj: Wikipedia / Tracey Hind from Melbourne, Australia
Steve Jobs Venus
Zdroj: Wikipedia / fdecomite
Prečítajte si tiež  Extrémne podceňovaný iPhone kúpite v zľave za fantastickú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.