Predstavujeme JBL GO 2!

0

JBL prišlo so svojim produktom GO na trh ešte 3 roky dozadu. Práve to bolo obdobie, kedy tieto reproduktory „do ruky“ začali zažívať obrovský „boom“. Tento model je celosvetovo jeden z najúspešnejších a vo firme to veľmi dobre vedia. Rozhodli sa ho preto inovovať. Predstavujeme ti JBL GO 2. generácie! 

JBL GO 2

3 roky na trhu v tejto oblasti sa zdajú byť tak akurát. Reproduktory sa totižto nezvyknú inovovať každý jeden rok. Tak či onak, JBL GO dokázal za tie tri roky oveľa viac ako jeho konkurenti. Priniesol totižto veĺmi jednoduchý dizajn, funkčnosť, kvalitný zvuk, no hlavne veľmi nízku a príjemnú cenovku. Presne preto si teraz vyslúžil svoju druhú generáciu, ktorá prichádza s mierne pozmeneným dizajnom a s vylepšením niektorých funkcií. Všetko sa objavilo na veľtrhu elektroniky CES v Las Vegas!

Novinka sa dočkala v prvom rade technológie JBL Signature Sound, vďaka ktorej tento malý reproduktor získal omnoho väčší výkon a kvalitu zvuku. Pri reproduktore ide o extrémne dôležitú vec avšak je tu ešte niečo, čo je dôležité. Ak ide o prenosný reproduktor, nesmie tu chýbať ani špičková výdrž batérie. JBL GO 2 vydrží až 5 hodín! Všetko ovládame buď cez Bluetooth alebo Jack a cez reproduktor sa dá aj telefonovať. Novinkou je aj výdrž reproduktora pod vodou. Staršia generácia absentovala v tomto smere a bola za to aj značne kritizovaná. Nová verzia už podporuje ochranu IPX7. Vďaka tomu vydrží až 30 minút v hĺbke jedného metra. Skôr ako pod vodou bude ale toto užotočné napríklad v daždi či pri letných nehodách pri bazéne.

Na koniec asi to najlepšie a tým je cena. Tá nemohla narásť, nakoľko tvorila jednu z najdôležitejších prvkov, ktoré sa podpísali pod úspechom tohto výkonného „drobca“. Udrží sa teda na hodnote 34,99 €, čo je skutočne potešujúce. Veľa krát sme v takomto obnovovaní svedkami vyššej ceny, ale tu nie. Dokopy by sme si tento reproduktor mali mať možnosť zakúpiť až v 10 farebných prevedeniach. Nevieme síce kedy presne sa nám dostane toto zariadenia do rúk, no akonáhle sa to stane, prispejeme recenziou. Sami máme 2 kúsky so súčasnej generácie.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk