Steva Jobsa mnohí považujú za najväčšieho vizionára v technologickom svete a práve preto sa snažia rôzne štúdia po celom svete a rôzni spisovatelia zachytiť čo najviac informácií a príbehov s touto osobou, aby mohla bežným ľuďom ukázať myslenie človeka, ktorému sa podarilo prakticky z nuly vybudovať najväčšiu spoločnosť na svete. Dnes Universal Pictures uvoľnilo prvý trailer k svojmu novému filmu, ktorý taktiež opisuje Steva Jobsa!

Steve Jobs, prvý trailer

Universal Pictures dnes do sveta vypustilo vôbec prvý trailer k momentálne natáčanému filmu, ktorý by mal opísať život veľkého vizionára a špičkového podnikateľa Steva Jobsa, ktorý spolu so svojimi kolegami založil spoločnosť Apple a vybudoval z nej fenomén tejto doby, ktorý všetci milujeme. V hlavnej úlohe si zahrá Michael Fassbender. Dlhoročného priateľa a spoluzakladateľa Apple Steva Wozniaka si  zahrá Seth Roge, Nenávideného Johna Sculleyho Jeff Deniels a  Kate Winslet potom Joanu Hoffman.

- Reklama -

Zo začiatku sa veľmi diskutovalo o hereckom obsadení tohto filmu a taktiež o tom, ktoré štúdio nakoniec tento film vydá. S jeho natáčaním začalo Sony Pictures, no ako dobre vieme, pre nezhody s režisérom Dannym Boylom muselo natáčanie filmu prerušiť a film predať konkurenčnému štúdiu Universal Pictures, ktoré snímok posunie do kín už 9. októbra! Zdá sa teda, že tento rok sa ešte budeme mať na čo tešiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.