Čo sa týka hernej série Real Racing, tak sa priznáme, patrí medzi naše najobľúbenejšie. Nie je to len preto, že máme v žánroch našich obľúbených hier zakorenené práve závody ale tiež preto, lebo táto hra, ktorá po prvý krát vyšla približne pred 3-4 rokmi stále vyniká po stránke grafického spracovania. Je to jednoducho špička a táto špička prichádza na Apple TV!

Real Racing 3 zamieril na Apple TV!

Chalani z Electronic Arts urobili jeden z ďalších veľkých updatov obľúbeného titulu Real Racing 3. Ako sme si už všimli, tím EA očividne nechce predstaviť novú hru ale neustále vylepšuje tú starú, čím ju dostáva tak na stále vyššiu úroveň. Posledný update bol pre používateľov veľmi dôležitý a to hneď z dvoch hladísk.

- Reklama -

Prvým updatom bolo pridanie nového obsahu do hry. Čo sa týka aktualizácií a tejto hry, mohli by sme ich pokojne premenovať na také free DLC packy, pretože takmer vždy príde s aktualizáciou nejaké nové auto či nová trať. Tentokrát prišli obe. Do hry pribudla Americká Daytona a vozidlá zo série Nascar, Real Racing je teda rozšírený o ďalšiu možnosť závodov!

AppleTV - svetapple.sk

To ale nie je jediná novinka a hoci závody Nascar určite každého automobilového fanúšika v Amerike, či mimo nej potešili, to hlavné, čo potešilo nás, je podpora Apple TV! Je úplne super, že aj vývojári využívajú na podporu svojich aplikácií práve túto platformu, okrem sledovania filmov sa z nej totiž dá urobiť aj taká “provizorná” herná konzola a hoci možno PlayStationu či Xboxu konkurovať nemôže, na rodinnú zábavku bohato postačí.

Vývojári pridali aj skvelú možnosť “PlayParty”, vďaka čomu si môžu zahrať hneď viacerí hráči na jednom televízore a najzaujímavejšie na tom celom je to, že môžu používať viacero platforiem, nemusí ísť výhradne len o operačný systém iOS, podporovaný budú aj tí, čo sa pripoja cez Android. Táto novinka nás samozrejme veľmi potešila a Real Racing 3 sa už inštaluje aj do našej Apple TV aby sme ti vedeli povedať, či tá grafika stojí za to aj na veľkom obraze! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.