Spoločnosť Apple má pravdepodobne typické problémy s dodávkami hodiniek Apple Watch. Prednedávnom sme vás informovali o problémoch s výrobou a dnes vám prinášame správu, že na jedného používateľa bude možné zakúpiť len jeden jediný kus týchto hodiniek. Navyše sa musíte identifikovať preukazom s fotkou, čo znamená, že Apple hodinky nevydá nikomu inému len vám!

1 človek = 1 kus

Rezervácie nových hodiniek spoločnosti Apple začnú už tento piatok 10.4 po celom svete. Budete si teda môcť nakonfigurovať váš model a potom si ho vyzdvihnúť v kamenných predajniach Apple Store 24.4 (alebo v prípade Apple Online Store vám bude privezený domov). Spoločnosť Apple však pravdepodobne zaznamenala enormný záujem o hodinky, spojený s problémami pri dodávkach, a tak si nebude môcť dovoliť predať jednej osobe viac ako jeden jediný rezervovaný kus Apple Watch. Znamená to teda, že pokiaľ si hodinky pôjdete zakúpiť napríklad do Nemecka, druhý kus už kamarátovi či priateľke jednoducho nezoberiete.

- Reklama -

 Apple je navyše tak sofistikovaný, že si vašu identitu bude overovať pomocou platného preukazu, na ktorom bude vaša fotka, čo znamená, že budete musieť prísť po hodinky jedine vy. Pokiaľ sa zistí zneužitie, podvod alebo akýkoľvek iný problém, spoločnosť rezerváciu zamietne a hodinky pošle naspäť do skladu!

Apple Watch - svetapple.sk
Apple Watch – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.