Je to síce konkurencia ale prečo by sme o nej nepísali, keď ponúka technológiu, ktorá má zaujímavú myšlienku? Samsung Galaxy Note 10 sa pomaly mení na hernú konzolu a my by sme to chceli tiež. Apple tiež pracuje na svojej hernej službe.

3Samsung Galaxy Note 10 sa pomaly mení na hernú konzolu

Kedysi sme odpadávali z grafiky GTA San Andreas, dnes si hru môžeme zahrať aj na iPhone 5. Vývoj hier ide neuveriteľným tempom dopredu a ľudia im prepadávajú stále častejšie a častejšie. Najskôr sme na to mali hlavne herné konzoly a počítače, dnes už na to máme aj naše iPhony či iPady. Tieto hry majú ale jednu nevýhodu. Sú obmedzované rôznymi faktormi.

Od grafiky, cez výkon procesora až po vysokú spotrebu energie. Telefóny sa navyše zvyknú prehrievať a to nie je dobré. Pokiaľ máte doma výkonný počítač a tiež na ňom nainštalované nejaké hry, prečo si ich nezahrať na mobile? Samsung prichádza so službou PlayGalaxy Link P2P streaming service, ktorá v novom Galaxy Note 10 ponúka možnosť streamovať tieto hry počas toho ako sedíte napríklad na lavičke v parku. Navyše môžete komunikovať cez službu Discord s vašimi kamarátmi.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here