7Samsung nám čoskoro predstaví Galaxy S24, ktorý bude konkurentom pre iPhone 15

Spoločnosť Samsung je v súčasnosti najväčším výrobcom mobilných zariadení na svete, pričom ročne ich predáva stovky miliónov kusov. Problémom tohto technologického giganta je, ale to, že sa mu až tak dobre nedarí v oblasti s prémiovými zariadeniami, kde naopak už šestnásť rokov exceluje konkurent z Cupertina, spoločnosť Apple.

Samsung je z toho evidentne frustrovaný a tak sa snaží rok čo rok priniesť tie najlepšie smartfóny na svete, aby tým tento problém vyriešil. Veľmi sa mu, ale nedarí. Firma preto pred pár rokmi začala riešiť úplne novú stratégiu, v rámci ktorej sa jej zariadenia začínajú čoraz viac podobať na iPhone od spoločnosti Apple. Nejde ani tak o dizajn alebo funkcie, ale skôr o spôsob, akým sú predávané a ponúkané zákazníkom.

Vo výsledku môže byť hlavným cieľom spoločnosti Samsung predstaviť niečo také, čo by sme mohli nazvať za „iPhone s operačným systémom Android„.

Veľa používateľov tejto platformy by totiž rada prešla na iPhone, no prekáža im práve operačný systém iOS, ktorý je plný najrôznejších obmedzení.

Na ďalších stranách vám prezradíme päť dôvodov, prečo si myslíme, že sa Samsung so svojou radou Galaxy S24 postupne mení na iPhone s Androidom → → →

Späť