Dnes, 11.10. spoločnosť Samsung požiadala všetkých svojich partnerov, aby ukončili predaj Galaxy Note 7. K tomuto rozhodnutiu museli pristúpiť po niekoľkých nahlásených požiaroch po celom svete, aj napriek výmenám, za údajne bezchybné kusy.

Výzva

Výrobca vyzýva operátorov, ako aj všetky e-shopy, aby prestali predávať a vymieňať ich najnovšiu vlajkovú loď. Všetky Note 7, ktoré sú momentálne v rukách zákazníkov majú ľudia vypnúť, týka sa to aj kusov, ktoré už raz boli menené. Na webe Samsungu sa nachádza výzva, v ktorej Samsung žiada svojich zákazníkov, aby telefón vrátili a vymenili ho za iný smartfón alebo požiadali o vrátenie peňazí. Na Slovensku situáciu preverujeme.

phpypxsgx

Vyjadrenie Samsungu

Ako Samsung píše na svojom blogu: „Pracujeme s príslušnými úradmi na tom, aby sme vyšetrili nedávne nahlásenia týkajúce sa Galaxy Note 7,

Galaxy Note 7 pravdepodobne končí. Do Samsungu totiž mieri ako originálna, tak aj opravená várka smartfónov. Stále je tu možnosť, že ho výrobca opäť opraví, no nie je to až tak pravdepodobné, ako úplné zastavenie predajov….

Upozornenie

Myslím si, že nemáme veľa čitateľov s Androidom, ale aj napriek tomu chceme všetkých poprosiť o čo najväčšiu informovanosť o danej situácii, pretože zdravie je na prvom mieste! Preto ak poznáš niekoho, kto takýto telefón vlastní, určite mu toto ukáž. Máš aj ty Galaxy Note 7?  Nič neriskuj a vráť ho čo najrýchlejšie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk