Spoločnosť Samsung je vo svete známa okrem svojich smartfónov aj tým, že veľmi často si do svojich reklamných kampaní, ktoré sú okopírované od tých od Apple, berie iPhone, aby ho zosmiešnila. Posledná takáto reklamná kampaň sa nazýva It’s not a phone, it’s a Galaxy, čo je vlastne obdoba reklamy od Apple, If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone. Samsung však nezostal len pri názve. Telefón zosmiešňuje kvôli Apple Pay!

Apple Pay a Samsung Pay

Juhokórejská spoločnosť sa rozhodla, že pôjde prakticky priamo proti Apple a tak predstavila ďalšiu reklamu, ktorá poukazuje na to, že so službou Samsung Pay, ktorá je len tak mimochodom kompletne okopírovanou službou Apple Pay môžeš platiť na viacerých miestach po celom svete. Na jednej strane je celkom smutné, že Samsung na seba upozorňuje takýtomto spôsobom, ale tiež je smutné, že má viacmenej pravdu. S Apple Pay ani u nás a ani v ďalekom zahraničí stále nezaplatíš. To však vôbec nevadí. Všetko je to iba otázka času!

https://youtu.be/hmT0WGVjT4M

 

Prečítajte si tiež  Samsung sa vysmieva Applu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here