Samsung vymazal príspevok, ktorým sa vysmieval Applu

Pri Samsungu je celkom bežné, že po predstavení nových produktov od spoločnosti Apple vyhľadáva príležitosť, ktorú by využil vo svojej „antikampani“. V roku 2020 to bol výsmech z absencie nabíjacieho adaptéra, ktorý zmizol z balenia každého vyrobeného iPhonu. Ako sa však ukazuje, radosť netrvala dlho.

Len pred pár hodinami bola zverejnená informácia, že juhokórejský výrobca vymazal spomínaný príspevok zo svojej Facebookovej stránky. Stalo sa tak tesne po tom, čo sa vo svete rozšírili informácie, že ani rada Galaxy S21 (vo všetkých verziách) nedostane nabíjací adaptér.

Samsung teda urobí v podstate to isté, za čo pred troma mesiacmi kritizoval druhých. Najlepšie na tom je, že sa to ani zďaleka nestalo po prvýkrát.

Pokiaľ si spomenieme na rok 2016, keď Apple odstránilo 3,5mm jack z iPhonu 7/7 Plus, bol to práve Samsung, ktorý si z toho robil veľkú srandu. Tento krok však začali opakovať výrobcovia mobilných zariadení po celom svete a netrvalo dlho, kým na takúto vlnu naskočil aj Galaxy Note 10. Po tejto udalosti boli všetky posmešné reklamy stiahnuté.

Modelová rada Galaxy S21 bude predstavená v januári 2021. Presné špecifikácie síce nepoznáme, no šepká sa, že najvyšší model dostane 120Hz displej, 108MP fotoaparát, 10x optický zoom, 8K video, 5000 mAh akumulátor, USB-C, 12GB RAM, senzor odtlačkov prsta v displeji, podporu pre stylusy a mnoho ďalšieho. Takéto technológie neponúka žiaden iPhone 12.

Do komentára nám napíšte, čo si myslíte o podobnom marketingu vy. Je to podľa vás v poriadku, alebo to Samsungu opäť nevyšlo?

Prečítajte si tiež  Jailbreak tweak – OneHandWizard
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJiphonehacks
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.