Spoločnosť Apple oznámila, že pokračovanie The Morning Show bude mať premiéru 17. septembra na Apple TV+. Druhá séria bude obsahovať 10 epizód, pričom každá epizóda bude vychádzať vždy v piatok.

Upútavku na druhú sériu si môžete pozrieť na YouTube:

„The Morning Show“ sleduje prebiehajúce spory medzi kolegami v prostredí rannej talkshow. Seriál sa môže pochváliť hviezdnym hereckým obsadením na čele s Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Stevom Carellom a ďalšími.

Streamovacia platforma Apple TV+ vás výde na 4,99€/mesačne, avšak pri kúpe väčšiny Apple zariadení dostanete predplatné na jeden rok zadarmo. K dispozícii je aj sedemdňová bezplatná skúšobná verzia.

Napíšte nám do komentára, čo si myslíte o seriáli The Morning Show vy a či sa už tešíte na jeho ďalšie pokračovanie.

K dispozícii bude takmer po dvoch rokoch od vydania prvej série. Z nášho pohľadu bola veľmi kvalitne spracovaná. Ako sa ale hovorí, 100 ľudí = 100 chutí.

Prečítajte si tiež  Príchod Apple Watch Series 3 LTE má u nás problém!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here