Všetky inteligentné zariadenia, ktoré sú na trhu sa pokúšajú v rôznych aspektoch čo najhodnovernejšie napodobniť nás, ľudí majú jeden veľký problém. Chýba im prirodzenosť. Nedokážu jednoducho všetko to, čo my ľudia a tak sa z múdrych telefónov či počítačov stávajú „len stroje“. Možno by si už ani nebol povedal, že nejaké iOS zariadenie bude vedieť prdieť, keďže Apple zakazuje aplikácie s touto tématikou na Apple Watch, avšak vie to hlasová asistentka Siri, ktorá si „prdne“, kedy len chceš!

Siri, prdni!

Samozrejme, keby si toto povedal Siri, odpoveďou by bolo asi niečo typu „I don’t understand.“ Siri síce vie odpovedať asi na všetko, no zatiaľ nevie po slovensky, a práve preto musíš povel zadať pekne po anglicky. Na to, aby ti Siri skutočne vypustila zvuk plynu, ktorý vychádza z ľudí, ju musíš poprosiť týmto hlasovým povelom „Play the sound of farts.“ Siri následne pustí album Comedy Farts, ktorý cez internet vyhľadá v iTunes a konkrétne vyberie skladbu s názvom „Long Succession of Many Farts.“ Pokiaľ Siri rozkážeš s o čosi jednoduchším rozkazom „Play sounds of farts“, Siri spustí jednoduchší zvuk. Pokiaľ si si myslel, že technológia nie je ľudská, Siri ti ukáže opak!

Prečítajte si tiež  iOS 14.5 beta 6 obsahuje nové hlasy pre Siri!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.