Aj napriek tomu, že Apple ani nepredstavilo svoje najnovšie Jablkové zariadenie, netrpezliví skalní fanúšikovia už čakajú pred ikonickým Apple Storom na 5th Avenue. A to nielen, že čakajú, oni tam už aj stanujú! 

Šialenstvo

To, čo sa deje pravidelne po predstavení daného výrobku, sa ináč ako slovom “šialenstvo” opísať nedá. Hordy fanúšikov totiž čakajú hneď počas dňa začiatku predaja nového zariadenia pred Apple Storom. Rada na nové Jablkové zariadenie však netrvá niekoľko minút či dokonca hodín. Pokiaľ nevychytáte práve tú ideálnu chvíľku, na nový iPhone si môžte počkať niekoľko desiatok hodín či dokonca dní.

1348191844-fans-camp-outside-apple-store-for-release-of-iphone5-in-covent-garden_1464721 – kópia
To, čo sa rozpúta po predstavení nového iPhonu sa ináč ako šialenstvom nazvať jednoducho nedá – svetapple.sk

Skalní fanúšikovia

To sú presne ľudia, ktorých o malú chvíľu uvidíte na fotografiách. Dnes je len 3. septembra, čo je ešte týždeň od oficiálneho predstavenia iPhonu 6. Oni sa však rozhodli, že si nový iPhone vo svojich rukách podržia ako prví a pred ikonickým Apple Storom v New Yorku, ktorý sa nachádza na 5th Avenue si začali rozkladať stany už teraz. Odhodlanie ľudí však musí byť naozaj obrovské, pretože nový iPhone sa začne predávať pravdepodobne až 19. septembra, čo znamená, že čakať budú ešte minimálne dva týždne!

Apple-Store-fans-1
Aj napriek tomu, že ich zatiaľ nie je tak veľa, pred New Yorským AppleStrom sa začínajú schádzať fanúšikovia! – svetapple.sk

 Na čo vlastne čakajú?

Aj napriek tomu, že sa fanúšikovia rozhodli rozložiť si svoje “tábory” pred Apple Storom už teraz, stále nie je úplne jasné, na čo vlastne čakajú. Určite na nový iPhone, prípadne hodinky iWatch, no o ňom zatiaľ nemajú absolútne žiadne informácie, a tak sa dá vlastne o nich povedať, že čakajú aj keď sami poriadne nevedia na čo!

thecube-ipad2-lines
Aj napriek tomu, že vlastne nevedia na čo, pred Apple Storom zvyknú stanovať ľudia, čakajúc na nejakú novinku už niekoľko dní či dokonca týždňov pred jeho oficiálnym predajom! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.