Pokiaľ chcete vylepšiť svoj počítač, no máte obmedzený rozpočet, prípadne len nechcete míňať veľa peňazí, služby spoločnosti Godeal24 sú pre vás skvelou príležitosťou. Zatiaľ čo v obchode Microsoft Store vás bude stáž Windows 10 Pro približne 199,00 EUR a Microsoft Office 2021 až 439,99 EUR, Godeal24 vám ponúka originálne verzie tohto softvéru za zlomok ceny. Spoločnosť Microsoft už v minulosti sľúbila, že svoj Windows 10 Pro bude podporovať až do roku 2025. Zároveň však stále platí, že pokiaľ máte záujem, bezplatne z neho môžete prejsť na modernejšiu verziu Windows 11 Pro.

Na Godeal24 zoženiete Windows 10 Pro len za 7,42 EUR, čo je cena, ktorá sa neodmieta. Navyše, ak chcete prejsť rovno na modernejší Windows 11 Pro, stáť vás to bude len o málo viac, 10,24 EUR. Pravda je však taká, že lepšiu kompatibilitu má stále starší Windows 10, pretože ho používa väčšie množstvo ľudí. Windows 11 je naopak silnejší po stránke zabezpečenia. Nech už máte teda záujem o ktorúkoľvek verziu, v oboch prípadoch zaplatíte iba minimum peňazí.

Kúpte si Windows a Office mimoriadne lacno
Zdroj: GoDeal24

Originálny Windows za minimálnu cenu: Časovo limitovaná akcia!

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že podpora produktov Office 2013 bude ukončená 11. apríla 2023 a firma už nebude poskytovať žiadnu formu aktualizácie a údržby, čo znamená, že používatelia môžu čeliť rôznym problémom so spoľahlivosťou. Riešením však bude aktualizácia na novšiu verziu softvéru, ktorú vďaka Godeal 24 zoženiete veľmi lacno. Office 2021 môžete mať už za 25,61 EUR, pričom pri hromadnom nákupe piatich kusov klesne cena na šialene nízkych 13,52 EUR.

Originálny Microsoft Office za najnižšiu cenu: Časovo limitovaná akcia!

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro v červenej farbe s titánovým telom? Takto to bude vyzerať

Balíky Microsoft Office pre Mac s – 62 % zľavou (kód: GG62)

Balíky Windows a Office až so – 62 % zvýhodnením (kód: GG62)

Ďalšie – 50 % zľavy na Windows (kód: GG50)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

softvér pre mac v zľave
Zdroj: GoDeal24

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšie produkty za najlepšie ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -