Nebudeme si klamať, aj keď existujú rôzne alternatívy, kancelársky balík Microsoft Office 2021 Professional Plus je zaručene tým najlepším softvérom pre kancelársku prácu. Programy, ako Word, Excel, PowerPoint či Outlook sú prepracované do posledných detailov a obsahujú všetky profesionálne funkcie, ktoré potrebujete. Problémom však môže byť ich cena.

Pokiaľ za MS Office nechcete platiť premrštenú čiastku, prípadne nie ste fanúšikom predplatného, máme pre vás skvelú správu. Na Godeal24 aktuálne prebieha špeciálny výpredaj, vďaka ktorému budete schopní veľmi slušne ušetriť. MS Office 2021 je k dispozícii, ako vo verzii pre Windows, tak aj pre počítače Mac. V prvom prípade zaň zaplatíte iba 24,25 € a pokiaľ budete chcieť Microsoft Office Home & Business pre počítače s macOS, pripravte si 28,99 €.

Aby toho nebolo málo, Godeal24 má v zľave aj operačný systém Windows 10, za ktorý zaplatíte iba 7,25 €. Veľkou výhodou je, že z neho viete zadarmo prejsť na operačný systém Windows 11. Ak sa vám to ale nechce komplikovať a rovno si chcete zaobstarať novšiu verziu systému, jej cena je len zanedbateľne vyššia. Po výraznej zľave ju kúpite už od 10,25 €. Nižšie v texte objavíte ďalšie výhodné ponuky a zľavy, ktoré má Godeal24 k dispozícii. Ide o overeného predajcu, s ktorým spolupracujeme roky.

Godeal24 horúci letný výpredaj

Kúpte viac a ušetríte 

Výhodné balíky až so 62 % zľavou s kódom: GG62

Prečítajte si tiež  Momentum - rozšírenie pre Chrome, ktoré budeš milovať!

Až 50 % zľava na ďalšie produkty s kódom: GG50

 Ďalšie PC nástroje za super ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here